tr

Elektrik Tesisatı Kablo Çekimi

Elektrik tesisatlarında yeraltı kablo çekimi, sıva üstü kablo tesisatları, kablo kanalı içerisinde kablo çekim işleri, arızalı kabloların değişimi, panodan panoya topraklama hattı çekilmesi, makine besleme hattı çekilmesi gibi tüm kablolama işleriniz ile alakalı iletişime geçebilirsiniz.

Yeraltı Kablo Hattı Çekimi

Yeraltı kablo beslemeleri XLPE yeraltı kablolama, veya AG yeraltı kablolama tesisatları çekim işlerinde ve pano sonlandırmalarında hizmet veremekteyiz.

antalya-yeralti-kablolama-yeralti-kablo-cekimi-yeralti-xlpe-ag-kablo-cekimi-aksutep

Kazı yapılması ve kablo kanalı oluşturulmasına mütakip yeraltı kablolarının altına elenmiş kum serilmesi ve üzerinin bims tuğla ile kapatılarak kablo kanalının kapatılması işi takip eder. İster yeraltı XLPE kablosu olsun ister yeraltı AG kablolama olsun tüm işler şartnameler ve mevcut yönetmeliklere uygun şekilde teslim edilir.

Antalya da kablo kanalı açılması ve kablo çekim işlerinin yürürlükte ki yönetmelik ve standartlara uygun olarak yapılır.

Elektrik Kablo Çekim İşleri

Elektrik tesisatı kapsamında kablo çekim işleri için Antalya da elektrik kablolama işleri yapan firma olarak tadilat işleri yeni kablo çekimi ve besleme hatları tesisi işleri yapılmaktadır.

Antalya Elektrik Kablo Çekim İşi Yapan Firma olarak;

  • Elektrik pano kablo çekimi
  • Makine besleme hattı çekimi
  • Priz kablo çekimi
  • Aydınlatma kablo hattı çekimi
  • Yeraltı kablo çekimi işleri

Antalya da tüm elektrik kablolama işleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Asım AKSU
Asım AKSU
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
error: AKSUTEP ELEKTRİK MÜHENDİSLİK KONTROL İNŞ. LTD. ŞTİ.