tr

Elektrikli Araç Şarj İstasyonu için Güç Artışı Projesi ve Başvurusu

Akdeniz Elektrik Dağıtım (Akdeniz EDAŞ) Talep Yönetim Sistemine kayıtlı Fen Adamı (Elektrik Mühendisi) olarak Antalya da elektrikli araçların gerektirdiği güçte ve tipte elektrik sözleşme gücü artışı için gerekli işlemlerin CK ya sunulması ve onaylatılması ile alakalı teklif isteği için iletişime geçebilirsiniz.

Elektrikli araç kullanmak istiyorsanız, evde veya işlerinizde elektrikli aracınızı şarj etmek için bir elektrik aboneliği edinmeniz mümkündür. Elektrik aboneliği almak için takip edilmesi gereken adımlar;

Elektrik Aboneliği Başvurusu : Şarj istasyonunu kurulmadan önce, elektrikli aracınızı şarj etmek için gerekli elektrik gücünüzü hesaplayın. Mevcut elektrik sözleşme gücünüzü artırabileceğiniz gibi yeni elektrik aboneliği yaparakta bu işlemleri Antalya Akdeniz EDAŞ CK Elektrik tamamlayabilirsiniz.

Monofaze elektrik tesisatının da trifazeye çevrilmesi ihtiyaçları elektrik güç artırımı olarak geçmekte ve güç artırımı projelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Elektrikli araç kurulumu için elektrik güç artırımı işlemleri tarafımızca yapılmakta ve CK Akdeniz Elektrik Dağıtım işlemleri için takip işlemleri verilmektedir.

Whatsapp
Asım AKSU
Asım AKSU
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
error: AKSUTEP ELEKTRİK MÜHENDİSLİK KONTROL İNŞ. LTD. ŞTİ.