tr

Güç Artırımı Projesi

Antalya güç artırımı projesi hazırlayan firma olarak bu yazı da sizlere elektrik sözleşme gücü nasıl artırılır, elektrik faturasında güç aşım bedeli nedir, elektrik güç artırma konusu kapsamında güç artırımı başvurusu taleplerinizi yerine getirmekteyiz.

Elektrik Faturasında Güç Aşım Bedeli

Mesken olarak dağıtım sistemine bağlı olan kullanıcılar dışındaki bir kullanıcının anlaşma gücünü iki ay üst üste yüzde yirmiden fazla ihlal ettiğinin dağıtım şirketi tarafından tespit edilmesi ve gerekli görülmesi halinde, kullanıcıya güç ihlalinin tekrarlanmaması veya elektrik güç artırma talebinde bulunulması gerektiği bildirilir.

Elektrik Sözleşme Gücü Nasıl Artırılır

Mesken (konut) abonesiyseniz, güç arttırımı talep ettiğinizi elektrik perakende satış şirketine bildirmeniz yeterlidir. Mesken abonesi dışındakiler için, %20’yi geçen güç artışı durumunda elektrik mühendisi tarafından hazırlanan tadilat projeleriyle satış şirketine başvuruda bulunmalıdır.

Güç Artırımı Yapılmazsa Ne Olur

Dağıtım şirketi tarafından tarafınıza yapılmış bildiriminden itibaren; 30 gün içerisinde güç artırımı talebinde bulunmayan veya talepte bulunduğu halde talebi kabul edilmeyenlerden takip eden 6 aylık süre içerisinde anlaşma gücünü tekrar yüzde yirmiden fazla ihlal eden tüketicilere usulsüz elektrik enerjisi tüketimine ilişkin ilgili mevzuat hükümleri, üreticilere ise bağlantı anlaşmasında düzenlenmiş bulunan yaptırımlar uygulanır.

Güç Artırımı Projesi Fiyatları

Güç artırımı başvurusu ve güç artırımı projesi fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik Güç Artırımı İçin Gerekli Evraklar

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Asım AKSU
Asım AKSU
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.