tr

TSE Topraklama Raporu Başvuru

1.295

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi başvuru ve yenilemelerinde TSE İşyeri Topraklama Ölçümü Raporu‘nu görmek ister. Antalya ve çevresinde TSE HYB belgesi için gerekli topraklama ölçüm raporlarını hazırlamaktayız. TSE Topraklama Raporu Başvuru yapmak, daha sonra EMO ve Çalışma Bakanlığı onaylı TSE İşyeri Elektrik Tesisatı Periyodik Kontrolü yaptırmak fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen arayınız.

Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi Nedir

Hizmet belgelendirmesi tüketiciye sunulan hizmetlerin ilgili Türk Standardı veya kriterlere uygun olduğunu gösteren belgelendirmedir. Uygunluğun tespit edilmesi durumunda kuruluşlara verilen belge ise Hizmet Yeterlilik Belgesidir.

TSE-HYB Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi İçin Topraklama Ölçüm Raporu

TSE Başvurularında gereken topraklama ölçüm raporu firmamız tarafından gerekli kontroller sonrası hazırlanmaktadır. En önemlisi raporlarımız Bakanlık ve EMO onaylıdır. Ek olarak Topraklama raporlarımız 1 yıl süre ile geçerlidir.

İhtiyacınız olabilecek diğer ölçüm ve raporlama faliyetlerimiz;

-> Elektrik İç Tesisat Kontrolü ve Tesisat Uygunluk Raporu

-> Paratoner Muayene ve Uygunluk Raporu

TSE Topraklama Ölçüm Raporunu Nasıl Hazırlıyoruz

İlk olarak İşyerinize gelip, elektrik pano yada tablolarınızdan, ofis ise prizlerden, kullanılan makinalar var ise gövdelerinden topraklama ölçümleri yapıyoruz. İkinci olarak ölçüm sonuçlarını değerlendirip raporunuzu düzenleyip teslim ediyoruz. En önemlisi verilen raporun geçerli olabilmesi için raporun arkasında mutlaka yetki belgelerinin olması gerekir. Raporla beraber, İlgili Mühendisin;

  1. Elektrik SMM Belgesi
  2. Topraklama Yetkilendirme Belgesi
  3. Topraklama ölçüm cihazına ait Kalibrasyon Belgesi

TSE HYB Topraklama Raporu Nereden Alınır

Antalya TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi için gerekli Elektrik raporlarını bizzat TSE‘nin kendisinden Elektrik Mühendisleri Odasından talep edebilirsiniz. Fiyatlar yüksek kalacaktır. TSE ve EMO birer kurum olduklarından dolayı piyasada ki rekabet onları etkilememektedir. Bu nedenle uygun çözümler için Mühendislik Müşavirlik Firmaları ile çalışmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Topraklama Ölçümü, Topraklama Raporu, Elektriksel Periyodik Kontroller için bu firmalardan fiyat almanızı önermekteyiz. Antalya TSE HYB Topraklama Ölçümü yapan firma olarak; uygun fiyat teklifimizi sunmak çalışmalarımız hakkında bilgi almak hususunda iletişime geçiniz.

TSE Topraklama Başvuru Ücretleri

Herşeyden önce ölçüm ve raporlama süreçleri uzman kişilerce yapılmalıdır. En önemlisi ölçüm ve kontroller esnasında sorunlu elektrik tesisatı işletmeye düzelttirilmeden uygunluk raporu düzenlenemez. Kesinlikle uygun olmayan tesisatlar için uygunluk raporu düzenlememekteyiz. Ek olarak TSE Topraklama Ölçüm ve Raporlama Hizmetinde fiyatları belirleyen faktör ölçüm yapılacak nokta sayısı (TSE tüm işyerinin ölçülmesini istemektedir).

Ayrıca TSE Topraklama Ölçüm Başvurunuz ile alakalı fiyat teklifi almak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

TSE Topraklama Raporu Başvuru , TSE İşyeri Elektrik Periyodik Kontrol Raporu , TSE Başvurusu, Antalya TSE Başvurusu , Antalya TSE Topraklama Raporu Başvurusu , Antalya TSE HYB , Rapor , Ölçüm TSE Topraklama Raporu Başvuru , TSE İşyeri Elektrik Periyodik Kontrol Raporu , TSE Başvurusu, Antalya TSE Başvurusu , Antalya TSE Topraklama Raporu Başvurusu ,

Whatsapp
Asım AKSU
Asım AKSU
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.